KONST / Litografier / Färglitografi 15989168
nr 1598 9168
Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. H-C upplaga. Signerad, daterad -1990, med dedikation. Färglitografi, bildmått: 43x37 cm, yttermått inklusive ram: 43x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:25:01
150 kr